BIOLINE           

 Bioline je moje srdeční záležitost.


    Profesionální luxusní italská kosmetická značka.   

Aktivní látky jsou získávané z přírodních zdrojů jako jsou rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivní látky z moře. 

 Přípravky neobsahují parabeny, umělá barviva a minerální oleje.

Bioline  při ošetření v salonu 

AQUA hydratace ... kosmetické ošetření obnovuje přirozenou rovnováhu hydratace v pleti, dodává okamžitý jas a intenzivní pocit svěžesti a pohody.

PURA obnova čistoty pleti ... kosmetické ošetření snižuje lesk T-zóny a viditelnost rozšířených pórů, kontroluje nadměrnou produkci mazu a šíření bakterií, má protizánětlivé účinky.

DOLCE okamžitá úleva pro citlivou pleť ... kosmetické ošetření působí na strukturu pokožky s cílem zlepšit její odolnost a toleranci vůči vnějším vlivům, zlepšuje mikrocirkulaci pleti a navrací jemnost a svěžest.

VITA navrací výživu a vitalitu pleti ... kosmetické ošetření zpevňuje, dodává elasticitu a pružnost pleti. Dodává pleti okamžitou výživu a dlouhotrvající ochranu, podporuje pružnost a tonus.

DE-SENSE ošetření citlivé a reaktivní pleti ... dodává okamžitou úlevu citlivé pleti, zklidňuje, ochraňuje a zabraňuje výskytu hypersenzibility. Vhodné i pro kuperozní pleť.

PRIMALUCE peeling a obnova buněk ... kosmetické ošetření projasňující, exfoliační, regenerační a zesvětlující, program s PHA, AHA ovocnými kyselinami.

                           

Bioline u Vás doma

Bioline má ucelené řady přípravků pro domácí péči. Péče o pleť doma tvoří základ úspěchu. Bez ní by profesionální kosmetická ošetření postrádala smysl a jejich účinek by trval jen velmi krátkou dobu. Vaše péče o pleť doma přípravky, které Vám doporučím, a které navážou na salonní péči, přinese skutečné změny na Vaší pleti.